03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 65,
офіс 242 (2-й поверх)
38 098 262 20 20
info@burtovyi-law-office.com
03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 65,
офіс 242 (2-й поверх)
38 098 262 20 20
info@burtovyi-law-office.com
Блог Адвоката

Хочу відкрити ФОП

Реєстрація бізнесу

Коли точно пора реєструватись ФОП?


Отже, моя клієнтка впродовж певного часу надає фото послуги. Все ніби добре і клієнти є і кошти, але інколи викають страхи про злу податкову яка прийде і заблокує всі карти та ще й штраф накладе за ведення бізнесу без реєстрації.

Страхи трішки перебільшені, але ситуація не така вже й фантастична. Тож моя клієнтка звернулась за порадою як краще? Далі тихенько приймати платежі «на карту», чи вийти з тіні та спокійно розвивати і масштабувати свій бізнес.

Можливо хтось і порадить, що так, тільки реєстрація ФОП і робота в білу, але я раджу зважено підходити до цього питання з огляду на конкретні показники діяльності вашої справи.

Якщо у вас Інста магазин, невеликі і не регулярні продажі по системі дропшипінгу, працюйте так і далі, поки не досягнете оборотів хоча б 2 тис дол. чистими. Щоб без шкоди для свого бізнесу ви могли щомісяця сплатити єдиний податок та ЄСВ.

Однак, якщо прибутки регулярні і ви вже почали губити замовлення у виписці по карті, тоді вам однозначно пора реєструвати ФОП.

Які переваги отримаєте будучи ФОП?


  1. Спокій, впевненість і повага. Ви працюєте офіційно, сплачуєте податки і підтримуєте армію.
  2. Ваша діяльність враховується як трудовий стаж (за умови сплати ЄСВ)
  3. Довіра клієнтів. «Ми ФОП і працюємо офіційно». Повірте, ці слова у шапці профілю кратно збільшить рівень довіри і кількість замовлень ваших товарів чи послуг.
  4. Можливість відкрити рахунок ФОП та підключити платіжні сервіси для прийому платежів на сайті, в месенджерах чи в Інстаграм. (Wayforpay, Fondy чи LiqPay).

Як ФОП приймати платежі від клієнтів з усього світу?


Дуже багато підприємців після початку війни виїхали за кордон. Європейські клієнти не завжди мають можливості платити на карту фізичної особи, послуги міжнародних платіжних систем типу Western Union коштують немало, а PayPal хоч і популярний в Європі, але користуються ним не всі.

Тож багато клієнтів, які і хотіли б замовити товар чи послугу, не знають як за них сплатити або цей процес для них занадто обтяжливий. Це реальна проблема, яка призводить до зменшення замовлень та прибутку.

Платіжні сервіси Wayforpay, Fondy чи LiqPay надають можливість приймати платежі картою будь-якого банку світу, а ціни ставити на власний розсуд в євро, доларах чи навіть в біткоїнах.

Навіть працюючи в Україні, забезпечивши клієнту більше комфорту, щоб у два кліки та ще й безпечно прийняти платіж ви збільшите його лояльність до вас та вашого продукту.

Як бачите переваг достатньо, щоб задуматись над реєстрацією ФОП.

З чого почати реєстрацію ФОП?


Але як це правильно зробити? З чого почати? Які документи необхідні? Яку систему оподаткування обрати? Який КВЕД взяти основним та ще мабуть з десяток запитань які можуть виникнути «по ходу п’єси».

Можна самостійно, переглянути відео консультації бухгалтерів та за допомогою ДІЇ спробувати зареєструвати свій ФОП, але якщо ви ніколи подібного не робили, не знаєте, не хочете чи сумніваєтесь, доречно довірити відкриття свого ФОП професіоналам.

Договір з адвокатом на реєстрацію ФОП дозволить вам швидко і правильно зареєструвати свій ФОП, щоб отримати всі переваги офіційного бізнесу та збільшити свій прибуток.
Made on
Tilda