Кейси

Кейс «Найшвидше розірвання шлюбу»

Проблема з якою звернулись клієнти

Подружжя звернулось із запитом про розірвання шлюбу за наявності неповнолітніх дітей.

Завдання, яке було поставлено клієнтами

У найкоротші строки отримати рішення суду про розірвання шлюбу.

Що зроблено

З урахуванням наявності неповнолітньої дитини від шлюбу, але з у рахуванням згоди обох з подружжя на розлучення, з клієнтами було погоджено «йти по спрощеній процедурі».
Про особливості спрощеної процедури розірвання шлюбу в судовому порядку читайте тут.
Отже, отримавши від клієнтів всі необхідні документи, мною в короткий термін був підготовлений проект договору між батьками щодо визначення місця проживання дитини і погоджено його редакцію як з клієнтами, так і з нотаріусом, яка в подальшому посвідчила цей договір.
Наступним етапом була підготовка та подання до суду заяви про розірвання шлюбу в порядку окремого провадження.
І ось на цьому етапі мене та моїх клієнтів очікував приємний сюрприз. Вже протягом 2-х днів з моменту подання заяви про розірвання шлюбу, судом було відкрито провадження та призначений розгляд, а вже через 30 днів, а по закону раніше винести рішення суд не має права, було винесено рішення про розірвання шлюбу.

Результат роботи

Клієнти в максимально короткий термін вирішили питання щодо розірвання шлюбу. Таким чином, завдання, яке було поставлено клієнтами було успішно виконано.

Строк розгляду спору

З моменту подання заяви про розірвання шлюбу до суду та рішенням суду про розірвання шлюбу минуло лише 33 дні.

Відгук клієнта

Завдяки Миколі ми змогли досягти успішного вирішення нашого питання. Я рекомендую Миколу Буртового як адвоката з усією відповідальністю та певністю, що він допоможе так само, як і нам.
Лілія та Микола Г.

Застереження

Обставини, описані в цій статті ґрунтуються на конкретній справі в якій надавалась правова допомога адвокатом Миколою Буртовим. Клієнти надали свою згоду на публікацію та часткове розголошення знеособлених даних їх справи.
Made on
Tilda